Pavučina plná informací pro maminky z města Perníku...
Máte nějakou zajímavost, která by se na tyto stránky hodila nebo chcete na blog sami vkládat články a přispívat? Pište na cajovnaprozeny@centrum.cz nebo pardubickemaminky@centrum.cz
Nádherné Vánoce a úspěšný vstup do nového roku 2013 přejeme....

Bazar na Hvězdné mámě

16. listopadu 2010 v 20:33 |  Co Vás zajímá?
Dobrý den. Vážená a milá hvězdná maminko, moc Vás zdravím. Věřím, že nečekaně slunné listopadové dny prožíváte v pohodě, ve zdraví a samozřejmě vzájemné úctě!:-)
Dovolte mi, abych Vás upozornila na velikou novinku našeho webu. V předposlední záložte najdete "Hvězdnou burzu", kterou můžete využívat, jestliže něco nabízíte, prodáváte, či potřebujete sehnat! Tato služba bude zdarma. Jestliže se vám něco podaří, díky naší Hvězdné burze, opravdu výhodně prodat a budete chtít přispět na činnost HM, nebráním se:-)
Posílejte mi své inzerátky na tento e-mail. Postupně budou zadávány. Jestliže nebude informace již aktuální (věc bude prodána, či zakoupena), prosím, také mě informujte. Děkuji.

Nezapomeňte, že je Hvězdná máma i na Facebooku, kde aktualitky najdete buď pod názvem projektu, tj. Hvězdná máma, nebo pod jménem mým:-)

Mějte se moc pěkně, zdraví a vše hezké přeje Květa Štěrbová, vedoucí projektu Hvězdná máma
www.hvezdnamama.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama