Pavučina plná informací pro maminky z města Perníku...
Máte nějakou zajímavost, která by se na tyto stránky hodila nebo chcete na blog sami vkládat články a přispívat? Pište na cajovnaprozeny@centrum.cz nebo pardubickemaminky@centrum.cz
Nádherné Vánoce a úspěšný vstup do nového roku 2013 přejeme....

Říjen 2014

Tarot magické brány

8. října 2014 v 9:51 | Čajovna U modré kočky |  Tipy na knížky, dárečky...
Tak konečně je to tu a za prvé, Ciro Marchetti vydal další karty a za druhé, další výkladový víkend. Takže se nejprve společně podíváme do této nadmíru zajímavé karetní sady, která mne oslovila na první dotek a já doufám, že to na výkladech bude znát.
Čeká nás výkladový víkend, takže se můžete ptát, dotazovat, stěžovat si, fňukat, vztekat se a kdovíco ještě, co nemůžete jinak.
Tady monitor snese všechno a já pevně věřím, že i Tarot magické brány snese všechno. Všechno vaše trápení nějak uhladí.


Andělé Atlantidy

8. října 2014 v 9:47 | Čajovna U modré kočky |  Tipy na knížky, dárečky...
Tento víkend se propojíme s moudrostí starého Egypta a Atlantidy. Hned zkraje knihy, která je k těmto kartám přiložena, se dozvíte, že v těchto zemích kdysi existovaly Chrámy posvátného zvuku, které byly léčivé a přinášely lidem moudrost a klid.
"Tyto chrámy existovaly ve starověké Atlantidě a Egyptě. Zesilovaly přirozený soucit a moudrost srdce prostřednictvím duchovních písní a přinášely všem lidem harmonii. Nesčetné zvukové rezonance totiž jako jiskřivé světlo krystalu přinášejí ten nejvyšší dar - naše spojení s božským vědomím."

Peníze a zákon přitažlivosti

8. října 2014 v 9:45 | Čajovna U modré kočky |  Tipy na knížky, dárečky...

Peníze prý přinášejí svobodu. Nejsem zrovna v těch, kteří by si toto mysleli - ano, podle autorů peníze a finanční otázky budí silné emoce, ať už pozitivní tak negativní. V tom mají pravdu. Stejně jako v tom, co jsem musela nakonec uznat.
A to nejen při pročítání jednotlivých významů karet, ale tak nějak i sama pro sebe - prostě chcá nechcá, se svým názorem, že peníze nejsou důležité, se můžu jít vycpat. Lžu si do kapsy.
Aneb, toto je vážení předmluva na kartách:
"Milí přátelé,
jestli zrovna pro vás nejsou peníze v životě tím úplně nejdůležitějším, pak věřte, že pro většinu lidí znamení peníze svobodu. Protože v hloubi duše víte, že máte právo být svobodní, je vztah k penězům jedním z významných prvků vaší životní zkušenosti. Není tedy divu, že v nás peníze probouzejí tak silné emoce.
Budete-li s těmito kartami denně v kontaktu a budete-li přemýšlet o jejich poselství, pak jsme přesvědčeni o tom, že ve vás vytvoří novou formu přitažlivosti a přinesou vám do života nejen více peněz,a le také osvobozující pocit absolutní svobody.
S láskou, Esther a Jerrry."

Doreen Virtue: Andělská inspirace, kalendář pro rok 2015

8. října 2014 v 9:43 | Čajovna U modré kočky |  Tipy na knížky, dárečky...

Doreen Virtue: Kalendář 2015, Andělská inspirace

Kalendář, který potěší duši každé rozmazlené Kočky. Tedy vás! Protože takové pohlazení za ušima je vskutku léčivé. A přesně takhle hladí uši/duši právě tento kalendář. Mám slabost pro kalendáře, které tak trochu souzní s přirozeným během roku, jaro, léto, podzim a zima… které respektují přirozené touhy lidské duše. Doreen Virtue, autorka tohoto kalendáře, kromě každodenních poselství přidala ještě poselství ke každému měsíci.

Občas jsou to tvrzení ryze andělská a obecná (ostatně ale i ta platí v každodenním životě), někdy se dostává do souladu s přirozeným během celého roku. Jaro bývá o zrodu, o nových šancích, o nových možnostech.

A přerod jara v léto? Květen?
"V měsíci květnu si vybudujete zdravé hranice. Budete i nadále laskavým a dávajícím člověkem, ale tento měsíc se naučíte myslet také sami na sebe. Budete sobě i druhým upřímně dávat najevo své skutečné pocity. Naučíte se komunikovat laskavě,a le jasně. Na konci května se budete cítit méně jako oběť a více jako vítěz."